NASA’dan Kafa Karıştıran Görüntüler!

 

Haber: NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!GÜNEŞE YAKLAŞAN BIR NESNENIN GÖRÜNTÜSÜ, “ACABA UZAYLILAR MI” SORUSUNU TARTIŞMAYA AÇTI.AMERIKAN ULUSAL HAVACILIK VE UZAY DAIRESI’NE (NASA) AIT SOLAR DYNAMICS OBSERVATORY (SDO) UYDUSUNUN, GÜNEŞ FIRTINALARINI GÖSTEREN GÖRÜNTÜLERINDEKI BIR AYRINTI, KAFALARI KARIŞTIRDI.NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!

Geçtiğimiz günlerde güneşin yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını çeken uzay aracının görüntülerini yayınlayan NASA, görüntülerdeki fırtınaları net bir şekilde gözler önüne sermişti.NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!    Büyük ilgi gören bu görüntülerdeki girdap şeklindeki fırtınalar dikkatlere sunulurken son günlerde internete düşen bir görüntü analizi ise izleyenlerde büyük bir heyecana yol açtı.NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!
Görüntülerde sanki bir nesne (uzay gemisine benzetiliyor) güneşe yaklaşıp kenetleniyor ve ikmal yapıyor. NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!                  Bir gün süren bu kenetlenmenin ardından da kenetlenme sona eriyor ve nesne, geldiği gibi ayrılıyor.NASA'dan Kafa Karıştıran Görüntüler!
Russia 1 televizyon kanalında da yayınlanan görüntüler, başta Youtube olmak üzere, birçok sosyal paylaşım ağında izlenme rekorları kırıyor. Birçok kişi, güneşin, bilinen en büyük enerji kaynağı olduğunu ve ileri teknolojiye sahip olan dünya dışı varlıkların bunu kullanmasının gayet doğal olduğunu söylerken kimileri de bu görüntüleri bir göz yanılması olarak nitelendiriyor. Ancak görüntüler, izleyen herkesi merakta bırakmaya devam ediyor.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s